Organik Tarım Başvuru Formu

Organik Tarım Faaliyetleri Başvuru Formubaşvuru formu

Gensa Group uzmanlığı ile Organik Tarım sertifikanızı almak için uygun formu doldurmanız yeterli.

Organik Tarım sertifika sürecinde Gensa Group uzmanlığı ile her alanda destek alarak ilerleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan başvuru formlarından sizin için uygun olanı indirmek ve doldurmaktır.

başvuru süreci

  • GENSA, müracaat eden Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbis yetkilisi tarafından usulüne uygun şekilde doldurulmuş ve imzalanmış, içinde veya ekinde aşağıdaki bilgileri de kapsayan bir müracaat formu ister:
  • Talep edilen sertifikasyon kapsamının tanımlandığı Müracaat eden Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbisin, GENSA’ nın şartlarına uymayı ve sertifikalandırılacak organik tarım ürünü ile ilgili gerekli olan bilgiyi sağlamayı kabul ettiği Üretici, Üretici Örgütü, Müteşebbis, müracaat formunu eksiksiz bir şekilde doldurur, imzalar ve GENSA`ya iletir.
  • GENSA Kişi yada Kuruluşlara Kontrol ve Sertifikasyon Prosedürünün, güncellik bakımından ayrıntılı ve sertifikasyon sistemine uygun olan bir açıklamasını, sertifikasyon kurallarını, Kişi yada Kuruluşların ve sertifikalandırılmış Organik Tarım ürünleri ile ilgili haklarını ve yükümlülüklerini açıklar.
sorularınız mı var?

Organik Tarım faaliyetleri süreçleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorularda Gensa’nın uzman ekibi bir telefon kadar yakınınızda.

Gensa Group olarak dünyamızın geleceğini şekillendirmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamaları faaliyetlerini her alanda destekliyoruz.

Suat Altun
CEO, Gensa Group

İyi Tarım Uygulamaları sertifikası için başvurun